درباره ما

تیم ما متشکل از 20 نفر متخصص در شاخه های مختلف کسب وکار و نرم افزار است که مهمترین دغدغه همه آنها موفق شدن در پروژه و رسیدن به اهداف تعیین شده است.

تاریخچه

ما بیشتر از ده سال است که در صنعت وب فعال هستیم. از اولین روزهای پا گرفتن اینترنت در ایران شروع به فعالیت کردیم و مرحله به مرحله جلو رفتیم و در شاخه های مختلف فعالیت کردیم تا به جایگاه امروز رسیدیم. از طراحی های اولیه وب سایت تا اولین راه اندازی های کسب و کار آنلاین در ایران .

بازاریابی دیجیتال و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین فعالیت کلیدی ایده گران در حال حاضر است. ما به شرکت ها کمک می کنیم که با استفاده درست از ابزار دیجیتال و با شیوه ای مقرون به صرفه، بالاترین بازده را در پروژه های خود داشته باشند. این پروژه می تواند معرفی سرویس جدید شرکت در فضای آنلاین باشد یا تببین برند کمپانی در فضای وب .

ما دو دپارتمان اصلی داریم، دپارتمان بازاریابی و توسعه کسب و کار که وظیفه اصلی اش طراحی کمپین های آنلاین مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین است و دپارتمان توسعه نرم افزار که وظیفه اصلی آن تولید واقعی طرح و برنامه های دپارتمان کسب و کار است.

تیم ما متشکل از ۲۰ نفر متخصص در شاخه های مختلف  کسب وکار و نرم افزار است که مهمترین دغدغه همه آنها موفق شدن در پروژه و رسیدن به اهداف تعیین شده است!

ما در ایده گران تمامی فعالیت های مارکتینگ را به دقت مانیتور کرده و اندازه می گیریم و اصلاحات لازم را انجام می دهیم تا بتوانیم بالاترین ROI را برای مشتریانمان به همراه بیاوریم.

برای شروع کار، فقط کافی است به ما اطمینان کنید و جرات مخاطره داشته باشید، بقیه مسیر آسان است.

خلاقیت

مشتریان ما در جستجوی راه حل های تکراری و قدیمی نیستند، آنها چیزی می خواهند که با تکنولوژی و ماهیت نو و خلاق آن، همخوانی داشته باشد. خلاقیت مهم ترین ستون نوشن پلکس و توجیه کننده ماهیت وجودی آن است.

عاشق تکنولوژی

تمامی کارکنان نوشن پلکس، عاشق تکنولوژی و کاربر حرفه ای آن هستند. تکنولوژی قلب هر فعالیت در اینجا است و این علاقه در کمپین ها و پروژه های که طراحی و اجرا می شوند به خوبی مشهود است. این امر باعث شده است که جدید ترین و نو آورترین تکنولوژی ها در پروژه ها استفاده شده و کاربران نیز به خوبی با آنها ارتباط برقرار کنند.

بهترین‌بودن

عطش برای بهترین بودن، در تمامی بخش های نوشن پلکس جاری است. این بهترین بودن در مراحل مختلف نظیر انتخاب مشتری، انتخاب راه حل، نحوه اجرا و ... به خوبی دیده می شود. تیم ما اعتقاد دارد راه کاری مورد قبول است که بهترین باشد و تا زمانی که به این بهترین نرسیده باشد، راهکاری به مشتری ارائه نمی شود.

همکاری تیمی

پیچیدگی و چند وجه بودن پروژه های دیجیتال مارکتینگ، در گرو اجرای درست و همکاری کامل اعضای تیم های مختلف است. در نوشن پلکس طراحی ساختار سازمانی و همچنین چیدمان تیم ها، به گونه ای صورت گرفته است که ضمن حفظ هویت تیم های داخلی، به بهترین وجه صورت گرفته و پروژه به بهترین شیوه ممکن اجرا شود.

راه‌کارهای یکپارچه

یک پارچگی اصلی ترین هدف در طراحی و اجرای کمپین های نوشن پلکس است. این یکپارچگی نه تنها در فاز طراحی و برنامه ریزی اولیه بلکه در فاز پیاده سازی و اجرا نیز به خوبی رعایت می شود تا در نهایت بالاترین میزان اثر گذاری و اثر بخشی را از دید مشتری داشته باشیم